22:31:39
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Zsidók, antiszemiták, magyart gyűlölők
... Elejére 2. lap 
Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. december 01. 01:02 | Sorszám: 74
Még mindig jobb, mint másfél milliárd "mohamedánt" gyűlölni ...
:-D
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. november 30. 21:18 | Sorszám: 73
Interjú a zsidómentő Carl Lutz fogadott lányával

http://www.hetek.hu/interju/201607/interju_a_zsidomento_carl_lutz_fogadott_la ...

"Ön és sok sorstársa is más országokba kényszerült a világháború után. Mit gondol a mostani menekülthelyzetről ennek fényében?
– Vannak ugyan párhuzamok a két jelenség között, de most mégsem ugyanarról van szó, mint akkor. A zsidók annak idején örültek, ha befogadták őket, nem voltak igényeik, de a mostani menekülteknek már komoly elvárásaik vannak. Azok a zsidók, akik Svájcba jöttek, hálásak voltak, és nagyon jól asszimilálódtak. Ők európaiak voltak, most pedig Isten tudja, hogy honnan jönnek. A mai menekülteknek más mentalitásuk van, nem akarnak alkalmazkodni, azt akarják, hogy építsünk nekik mecseteket és minareteket. Márpedig, ha nem alkalmazkodnak, akkor nem fog működni a befogadás, helyette csak a problémák száma nő."
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. november 01. 18:59 | Sorszám: 72
http://polgarportal.hu/uzentek-washingtonbol/

"Már megint üzentek. Abból az országból, ahol egy Hillary Clinton és egy Donald Trump vetélkedik azon, hogy melyikük ülhet George Washington és Abraham Lincoln székébe. És ki üzent? A washingtoni Holocaust Museum. Mert miközben a zsidókat az összes muzulmán országból szinte az utolsó szálig kiűzték, és a muzulmánok már Európában próbálják pokollá tenni a zsidók életét – nem kis sikerrel – felmerült egy súlyos probléma: a magyar kormány kitüntetést adott Bayer Zsoltnak. Ezért felszólítják a kormányt, vegye vissza a kitüntetést (amire a törvény nem ad lehetőséget)."

"Nyilván az antiszemitizmus elleni küzdelem általános parancsa késztette őket erre a lépésre."



tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. június 30. 02:55 | Sorszám: 71
Hoppá!

Itt egy magyart gyűlölő hatalmas seggfej!

http://polgarportal.hu/65657-2/

tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 16. 15:49 | Sorszám: 70
Kőszeg Ferenc: Halálaim

Írta: Kőszeg Ferenc - 2016-02-14 Rovat: Politika, Történelem

http://www.szombat.org/politika/koszeg-ferenc-halalaim

"Úgy véltem, Csoóri megjegyzése a zsidó-magyar összeforrás ellehetetlenüléséről nem antiszemitizmus, hanem egy elhallgatott tény kimondása. Ehhez az idézethez, amelynek a tartalmával egyetértettem, és amely egyúttal Csoóri igazolásául is szolgált, hozzáfűztem ugyanebből az esszéből egy másik mondatot: „…manapság egyre határozottabban érződik, fordított asszimilációs törekvések mutatkoznak az országban: a szabadelvű magyar zsidóság kívánja stílusban és gondolatilag »asszimilálni« a magyarságot. Ehhez olyan parlamenti dobbantót ácsolhatott magának, amilyet eddig még nem ácsolhatott soha.” Ez a szöveg a paranoid zsidóellenesség dokumentuma. A két idézet együtt talán azt mutatja, hogy nem voltam Csoórival szemben elfogult, sem pozitív, sem negatív értelemben."

A népi/urbánus ellentét megszűntetéséhez, amit az ifjú Fidesz oly nagyon szeretett volna elérni, két csoport közös akaratára van szükség, a népiekére és az urbánusokéra, így együtt.....
schlempe
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. február 10. 07:41 | Sorszám: 69
Azután hogy MINEK A KÖVETKEZTÉBEN válnak bűnözővé a cigányok közül sokan, arról lehet elmélkedni--szegénység, diszkrimináció, hibás neveltetés, tanulásban való el-, és kimaradás stb--stb..--de "az" már egy másik kérdés. A TÉNY AZ hogy--sajnos--a börtönökben "ápolt" "kezelt" "büntetett" emberek egy igen domináns része--sajnos--igenis cigány.
schlempe
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. február 10. 07:36 | Sorszám: 68
Az ugyan igaz, hogy "nem minden cigány bűnöző", de ez az igazságnak CSAK AZ EGYIK FELE!
A másik fele bizony az, hogy a CIGÁNYOK EGY IGEN JELENTŐS RÉSZE IGENIS BŰNÖZŐ--tetszik-nem tetszik ez önnek vagy bárkinek.Ezt mint TÉNYT egy börtönben dolgozó ú.n. NEVELŐTISZTTŐL TUDOM! S EZT A TÉNY önök nagyon tapintatosan szeretik elhallgatni--pedig nem kéne.
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 10. 03:14 | Sorszám: 67
Tényleg nem! Csak úgy a 90 százalékuk.
Ha pedig az országos elterjedtségüket (mondjuk csak 8-9, de inkább 10%) nézzük, akkor már láthatjuk is, hogy egy 20 fős osztályban két, de akár egy antiszocializált egyed micsoda rombolást tud végezni!

Boldogult úrfikoromban az ált. iskola 6-8. évfolyamában volt egy, azaz egy cigány osztálytársunk, Czibulkának (Hagyma) hívták.
Nos, nála szebben senki nem tudta a Szózatot végig -mondom végig- szavalni és a nemzeti megemlékezéseken mindig őt választotta az ofő, hogy mondjon pár mondatot az 1848-as szabadságharcról. Meg is tette tényleg saját kútfőből, miközben mi azon gondolkoztunk, hogy a nem koedukált iskola másik épületének túloldalán a túlfejlett T. Mari cicijei mennyire érhetők el.
Jó negyven évvel később kértem a Kispesti Rendőrkapitányságot arra, hogy este 10 és éjfél között az amúgy is arra járó járőr nézzen már be az üzletembe pár percre csak azért, hogy a keménycsávók lássák a törődést.
Idézet:
Az ügyeletes tiszt már előre mondta, hogy ez nehezen megoldható és külön, alaposan megindokolt írásbeli kérés után a kerületi kapitány határoz.
Nem határozott.


Nos, ezt tényleg csak azért írtam le, hogy semmiképpen ne gondolja t. olvasóközönség, hogy én fajgyűlölő, kirekesztő, rasszista lennék!
Janne
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 09. 20:11 | Sorszám: 66
Több tiszteletet a magyaroknak
Kíváncsi lennék, mi lenne itthon, ha két némettel népszerűsítené valaki Budapestet.

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/dardai-pal-es-fischer-ivan-is-szerepel-a- ...



tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 05. 16:02 | Sorszám: 65
Jellemző.
Rendes Kis
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 05. 09:15 | Sorszám: 64
Ne rezgesd a lécet, mert le talál esni.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 05. 00:49 | Sorszám: 63
Ha kérhetném, senkinek se a topikcímébe, se a hozzászólásaiba ne írj be önhatalmúlag semmit, ne javítgassad azokat a kényed-kedved szerint, foglalkozzál kizárólag az 524 topikoddal, abba írogassál szorgalmasan.
Rendes Kis
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 04. 08:52 | Sorszám: 62
Azt hiszem, már kértem, hogy ne egymással foglalkozzatok, hanem a témával.
A zsidósággal kapcsolatban örülök, hogy szenteltek némi figyelmet a filoszemitizmusnak is.
Ha gondoljátok, a topikcímbe is szívesen beírom a témakör bővülését.
Janne
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 04. 08:41 | Sorszám: 61
ez egy fórum, ha írsz valamit, számolnod kell azzal, hogy reagálnak rá.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 04. 00:31 | Sorszám: 60
Te figyelj! Muszáj neked mindig reagálnod minden beírásomra, pláne ilyen hülyeségekkel? Mi lenne, ha végre már békén hagynál?

Még mielőtt elszállna veled a léghajó; csak azért nem írom ide azoknak a szarháziaknak a nevét, akik viszont a másik kategóriába tartoznak, mert akkor hajnalig írhatnám, de lehet hogy délig.

Janne
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 03. 22:52 | Sorszám: 59
Az a szomorú, hogy neked ez újdonság.
Mint ahogy - kapaszkodj meg - nem minden cigány bűnöző.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 03. 15:26 | Sorszám: 58
Hát ez marhajó!
Ilyen zsidók is vannak!!!!

http://valasz.hu/itthon/koszonom-a-saul-fia-foszereplojenek-117119

„Minden sejtemben borzongok a magyarok és zsidók szembeállításától, bármikor szívemet-lelkemet beleadnám egy másik magyar történelmi tárgyú filmbe” – mondta a Saul fia főszereplője.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 19:21 | Sorszám: 57
Hát ez marhajó!

https://www.facebook.com/narancsszeletnaplo/photos/a.436462989775663.10737418 ...
Janne
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. január 17. 17:14 | Sorszám: 56
Szerintem a te képességeiddel is lehet érzékelni, hogy a két mondat nem ugyanaz.

Na ennyit erről, mondjad, hogy slussz vagy valami, rakjál ki pár szmájlit és ugorjunk.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 16:37 | Sorszám: 55
"ha a Miniszterelnök Urat ez zavarná, tehetne ellene, de annyira nem zavarja, szüksége van rájuk."
Janne
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 14:51 | Sorszám: 54
Igen, ezt mind te követted el.
Félreértesz egy tök egyszerű dolgot aztán ilyen óvodás kirohanásokat rendezel.
Csak egy példa:
"No és persze az a Gazorbán, az persze minden egyes nevenincs kommentelőnek is a nyomába eredhetne, de nem teszi, mert lusta!"
Ezt sem én mondom, hanem te, én ilyen hülyeséget nem írtam. Ez a te fordításod.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. január 17. 14:35 | Sorszám: 53
Erőlködj csak kicsihuszár!

"A szokásos hibába estél, ha valaki esetleg szóvá tesz valamit, akkor azt rögtön a magyarság elleni egyetemes támadásnak véled, és ahelyett, hogy az igazságtartalmán gondolkoznál, megsértődsz a nemzet nevében."

Ezt mind én tettem volna?

Hihetetlen, hogy mennyire el tudjátok ferdíteni a dolgokat! Nektek nem is kell egy igaz történés, ti magatoknak megálmodjátok azt.

No és persze az a Gazorbán, az persze minden egyes nevenincs kommentelőnek is a nyomába eredhetne, de nem teszi, mert lusta!
schlempe
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 11:41 | Sorszám: 52
Tökéletesen igaza van T. "tiszavirág". Ez a TROTYAKDABJÚ egy szellemi hulla, s jómagam csak azért nem foglalkozom vele, mert döglötten bűzlő foszló állattetembe se rúg az ember...ugye.
Janne
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 11:33 | Sorszám: 51
Biztos, hogy nem véletlenül. Annak tudom be, hogy tudok olvasni, ez a szöveg pedig nem a Varázshegy, hogy feketeöves bölcsésznek kelljen hozzá lenni.
Senki se mondta, hogy minden magyarról szól az írás, de az tény, hogy elég sok helyen lehetett azt olvasni és hallani, hogy miért nem a magyarok dolgairól csinálnak inkább filmet, körítve a szokásos zsidózással. És az elkövetők és a magyart nagybetűvel írók között elég nagy az átfedés, de nem mindenki ilyen, pont erről szól a cikk.
És az is tény, hogy ezek az emberek nagyrészt Orbán hívők, ha a Miniszterelnök Urat ez zavarná, tehetne ellene, de annyira nem zavarja, szüksége van rájuk.
A szokásos hibába estél, ha valaki esetleg szóvá tesz valamit, akkor azt rögtön a magyarság elleni egyetemes támadásnak véled, és ahelyett, hogy az igazságtartalmán gondolkoznál, megsértődsz a nemzet nevében.
Lehet egyet nem érteni a tótával, de előtte meg kéne érteni, mit ír.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 17. 01:20 | Sorszám: 50
Trotyakvé egy hatalmas árokásó

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...